Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za planowanie, wykonywanie procedur i doświadczeń ze zwierzętami

W związku z ustawowym obowiązkiem odbycia szkoleń dla osób, które w ośrodku wykonują niektóre czynności oraz pełnią funkcje związane z opieką nad zwierzętami i ich wykorzystaniem do celów naukowych lub edukacyjnych, Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego PAN oraz Centralne Laboratorium Zwierząt Doświadczalnych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego organizują wspólnie szkolenie łączone dla osób odpowiedzialnych za planowanie i wykonywanie procedur i doświadczeń, oraz uczestniczenie w nich, szkolenie obejmuje także zakres tematyczny dla osób uśmiercających zwierzęta.

Szkolenie będzie się odbywało w sali wykładowej IMDiK PAN w dniach 2-9 października 2017 r., w godzinach 9.00-15.30.

Bardzo prosimy o rejestrację przez adres mailowy - robert.wrzesien@wum.edu.pl