Drużyna ratownicza w biegu Runmageddon

16 lutego br. w Twierdzy Modlin., studenci ratownictwa medycznego WNoZ z I i II roku studiów, wezmą udział w Runmageddonie - wyścigu na ekstremalnym torze przeszkód.

Dystans 6 kilometrów z 30 przeszkodami pokona drużyna w składzie w składzie: Artur Kędzierski, Hanna Szczęsna, Aleksandra Chwedoruk, Sebastian Jaworski (reprezentujący I roku studiów) oraz Filip Hajnus, Marek Kielar, Adam Burdow-Gołoś, Klaudia Bednarek, Mateusz Iwasieczko, Jakub Kowalski i Ewelina Burzec  (reprezentujący II rok studiów).

Uczestnictwo studentów w Runmageddonie objęli patronatem: JM  Rektor WUM – prof. Mirosław Wielgoś, Dziekan Wydziału Nauki o Zdrowiu – prof. Piotr Małkowski, Prodziekan ds. Oddziału Dietetyki i Kierunku Ratownictwo Medyczne, a zarazem Dyrektor Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – dr hab. Robert Gałązkowski oraz Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, Prezes Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego WUM - mgr Jerzy Chrzanowski.

Podczas wspomnianego wydarzenia, studenci reprezentujacy naszą Uczelnię, będą promować aktywność fizyczną oraz pracę zespołową - istotne aspekty w ratownictwie medycznym.

Trzymajmy kciuki za odważną drużynę!

Biuro Informacji i Promocji