Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Współczesne kierunki w opiece nad kobieta rodzącą. Doświadczenia międzynarodowe"/ International Conference „Current Trends in Prenatal Care. International Experiences”

Data wydarzenia
Centrum Dydaktyczne WUM, Aula A, ul . Trojdena 2A, godz.8:00
Opis wydarzenia

Konferencja o charakterze międzynarodowym z udziałem specjalistek z Uniwersytetu w Genui: prof. Sandry Morano - ginekolog-położnik, położnej Matilde Canepa - dyrektor dydaktycznego kursu podyplomowego położnictwa oraz Antonelli Lotti - andragog, zajmujących się kształceniem położnych, porodem oraz domem narodzin, organizowana  w ramach obchodów Roku Pielęgniarek i Położnych 2020

Program_pl

Program_ang

Organizator
Wydział Nauk o Zdrowiu WUM, Oddział Uniwersytecki Polskiego Towarzystwa Położnych, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Zakład Położnictwa Zakład Zdrowia Prokreacyjnego.
Patronat
Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych, Centrum Medyczne "Żelazna" sp. z o. o.