Studentka naszej Uczelni nagrodzona w 6. edycji Brave Camp

Aleksandra Hyży – studentka kierunku dietetyka oraz członkini IFMSA-Poland Oddział Warszawa zajęła 2 miejsce w finale 6. edycji szkoły przedsiębiorczości Brave Camp za projekt ProMeSkill obejmujacy stworzenie agencji szkoleniowo-doradczej specjalizującej się w nauczaniu umiejętności miękkich pracowników ochrony zdrowia.

Tegoroczna edycja BraveCamp odbyła się w dniach 9-15 lutego w Sękocinie. Studenci i studentki szkolili się pod okiem profesjonalnych trenerów-praktyków z takich tematów jak: Business Model Canvas, Storytelling, Pitching, User Experience, autoprezentacja czy budowanie cashflow się, dzięki którym mogli dokładnie przepracować swój pomysł, przeanalizować każdy jego aspekt, by finalnie pomysł mógł zmienić się w prawdziwy projekt, a w przyszłości startup.

Zwieńczeniem tygodniowej akademii była gala Demo Night, podczas której 11 osób zaprezentowało efekt swojej pracy. Spośród nich jury wybrało zwycięzców. Pierwsze miejsce i grant w wysokości 5 tysięcy złotych wygrała Katarzyna Szybisty z Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW z projektem WaŻywiarnia. 3. miejsce i nagrodę o wartości 2 tysięcy złotych zdobyła Natalia Klimiuk z Instytutu Filozofii UW, z projektem Bravetights.

Brave Camp to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz działań Inkubatora UW. Dwa razy do roku, w czasie przerwy międzysemestralnej, studenci UW i WUM-u stają przed okazją do rozwinięcia swoich pomysłów oraz zdobycia wiedzy z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, biznesu, autoprezentacji czy zarządzania projektami.

Kolejna edycja Brave Campu odbędzie się w dniach 5-11 lipca 2020 roku.

Więcej o Brave Camp: https://iuw.edu.pl/pl/oferta/brave-camp/

Fot. Brave Camp, Inkubator UW