Dzieci rysują medyków walczących z koronawirusem

Ponad 100 dzieci z całej Polski, w ramach akcji "Dzieci-MEDYKOM” zorganizowanej przez SKN "Zacznij od Postaw", wykonało prace plastyczne przedstawiające medyków walczących z koronawirusem.

Inicjatywa adresowana była do opiekunów, rodziców, nauczycieli czy przedszkolanek, którzy, prowadząc rozmowy z dziećmi, zwrócili uwagę na to, jak postrzegają one pielęgniarki, lekarzy, ratowników medycznych w aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Dzieci wyraziły swoje uczucia poprzez prace plastyczne.

Akcję „Dzieci-MEDYKOM” zorganizowali członkowie Studenckiego Koła Naukowego "Zacznij od Podstaw" działającego przy Zakładzie Podstaw Pielęgniarstwa WNoZ WUM, wraz z opiekunem koła – mgr Marzeną Jaciubek.

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe prace, wrażliwość i wsparcie okazane osobom wykonującym zawód medyczny i zachęcamy do obejrzenia prac!