Konferencja "Jak zdobyć pierwszy grant - teoria i praktyka"

Prorektor ds. Nauki i Transferu Technologii - prof. Piotr Puszczyk oraz Dyrektor Szkoły Doktorskiej - prof. Michał Grąt zapraszają do udziału w konferencji „Jak zdobyć pierwszy grant – teoria i praktyka”, która odbędzie się 23 października 2020 roku w godz. 11.00 – 13.00.

Pierwsza część konferencji obejmować będzie wystąpienia przedstawicieli prestiżowych instytucji finansujących badania naukowe i stypendia dla osób na wczesnym etapie kariery naukowej i studentów oraz wystąpienia beneficjentów grantów tych instytucji.

W drugiej części odbędzie się dyskusja panelowa zaproszonych gości z aktywnym udziałem uczestników konferencji.

Dane do logowania do konferencji:

Program konferencji oraz link do rejestracji dostępne na stronie

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną Konferencja odbędzie się tylko w formie zdalnej!