Konferencja "System ochrony zdrowia dziś i jutro. Perspektywa i doświadczenia organizacji pacjentów"

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

Jaki wpływ na kształtowanie systemu ochrony zdrowia w Polsce mają organizacje pacjentów? Jaką rolę odgrywają organizacje pacjentów obecnie, a jaką chciałyby odgrywać w przyszłości? W jaki sposób organizacje pacjentów angażują się w budowanie rozwiązań w systemach ochrony zdrowia w Wielkiej Brytanii oraz w Czechach? - to jedne z pytań, na które będzie można uzyskać odpowiedź podczas konferencji.

Zaproszenie - plik pdf 267 kb

Szczegółowe informacje o konferencji - plik pdf 255  kb

Agenda- plik pdf 298 kb

Organizator
Organizatorem wydarzenia jest inicjatywa PACJENCI.PRO Akademia Rozwoju Organizacji Pacjentów, która jest realizowana w ramach partnerstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA pod patronatem honorowym Rzecznika Praw Pacjenta.

Ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce.