„Szlachetna Paczka” na WUM

Data wydarzenia
Opis wydarzenia

„Szlachetna Paczka” jest ogólnopolskim projektem mającym na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Każdego roku w okresie przedświątecznym zbierane są najpotrzebniejsze artykuły, które stanowią ogromną pomoc dla podopiecznych w tym trudnym dla nich czasie. „Szlachetna Paczka” nie ma na celu jedynie doraźnej pomocy potrzebującym. Ważnym elementem jej działalności jest mądra pomoc polegająca na dostarczeniu narzędzi, dzięki którym podopieczni będą mogli poradzić sobie samodzielnie z trudnościami. Jest to impuls motywujący do pozytywnej zmiany. W tym roku po raz dziewiąty studenci i pracownicy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego będą wspierać Szlachetną Paczkę niosąc pomoc potrzebującym.

Organizator
IFMSA-Poland Oddział Warszawa oraz Samorząd Studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Rektor WUM - prof. Zbigniew Gaciong