VII Warszawskie Dni Promocji Zdrowia

Data wydarzenia
on-line
Opis wydarzenia

Tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem przewodnim: "Styl życia kobiet w ciąży”. Komitet Naukowy przygotował wiele interesujących sesji, dotyczących m.in.: diety, suplementacji, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego, ale również zalecanych badań, chorób przewlekłych oraz farmakoterapii.

Program konferencji

W ramach programu wydarzenia przewidziana została sesja plakatowa. Prace mogą podejmować kwestie szeroko rozumiane w zakresie stylu życia kobiet w ciąży, m.in.: aktywności fizycznej, zdrowej diety, badań kontrolnych, roli i doświadczeń ojców, czy współwystępowania chorób przewlekłych. Studenci oraz doktoranci, którzy chcą wziąć udział w sesji proszeni są o przesłanie abstraktu do 01.03.2022 r. na adres: skn.zdrowia.publicznego@gmail.com.

Regulamin sesji

Udział w VII WDPZ jest bezpłatny.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na Facebooku Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani.

Organizator
Studenckie Koło Naukowe Zdrowia Publicznego - Sekcja Promocji Zdrowia działające przy Zakładzie Zdrowia Publicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM przy wsparciu Fundacji Obywatele Zdrowo Zaangażowani
Rektor WUM - prof. Zbigniew Gaciong