Koncert dla Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM

2 kwietnia w Sali Galowej klubu Medyk zadebiutował przed szeroką publicznością zespół Music Based Medicine. Kapelę tworzą studenci naszej uczelni. Śpiewali w szczytnym celu - na rzecz Dziecięcego Szpitala Klinicznego UCK WUM.

Koncert trwał godzinę. W repertuarze zaprezentowanym przez studentów zabrzmiały hity z lat 80. i 90 - radosne i dynamiczne piosenki. Licznie zgromadzeni widzowie mieli zagwarantowaną dobrą zabawę.

Organizacją wydarzenia zajął się Samorząd Studentów WUM. Sprawy związane ze zbiórką wzięła na siebie IFMSA-Poland Oddział Warszawa. Każdy uczestnik koncertu otrzymał kod QR, po zeskanowaniu którego mógł dokonać wpłaty na Dziecięcy Szpital Kliniczny UCK WUM.

Kilka fragmentów z występu można obejrzeć na profilu Fb Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.