Wykład prof. Piotra Sicińskiego “Successful execution of a research project. From idea to publication”

Data wydarzenia
Sala 8, Centrum Biblioteczno-Informacyjne WUM, godz. 16.00 – 18.00
Opis wydarzenia

W trakcie wykładu prof. Piotr Siciński - patolog i biolog molekularny z Harvard Medical School (Department of Cancer Biology, Dana-Farber Cancer Institute) omówi strategię stosowaną przy wyborze projektów badawczych w prowadzonym przez siebie laboratorium. Zaprezentuje proces prowadzenia projektu, podejmowania decyzji co do kierunku badań i zarządzania ryzykiem. Omówi też, jakimi kryteriami kieruje się przy wyborze czasopisma do ewentualnej publikacji. Wykład będzie miał charakter interaktywny, z udziałem słuchaczy.

Wykład odbędzie się w jęz. angielskim. Udział w wykładzie jest bezpłatny. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać na adres biurojakosci@wum.edu.pl do 14 kwietnia br.

Liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

***

28 kwietnia br. prof. Piotr Siciński wygłosi kolejny wykład dla społeczności akademickiej WUM. Wykład dotyczyć będzie replikacji DNA bez białka CDC7. Więcej informacji.

Biuro Jakości i Innowacyjności Kształcenia WUM