15. Ogólnopolska Konferencja "Postępy w Badaniach Biomedycznych"

Data wydarzenia
Collegium Anatomicum WUM, godz. 9:00
Opis wydarzenia

Już 9 marca w budynku Collegium Anatomicum w Auli im. prof. Ludwika Paszkiewicza odbędzie się XV edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Postępy w Badaniach Biomedycznych”. Organizowana przez Studenckie Koło Naukowe HESA przy Zakładzie Histologii i Embriologii konferencja daje możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach biomedycznych.

W trakcie pięciu sesji tematycznych, poprzedzonych wykładami znakomitych ekspertów, studenci, doktoranci i naukowcy będą mieli okazję zaprezentować swoje prace, podzielić się wynikami przeprowadzonych badań i zapoczątkować wiele dyskusji na temat nowych osiągnięć na polu nauki i techniki. Podczas konferencji odbędzie się między innymi sesja w języku angielskim oraz sesja plakatowa. Serdecznie zachęcamy wszystkich lat do udziału i mamy nadzieję, że zobaczymy się na wydarzeniu!

Wstęp dla słuchaczy wolnych jest darmowy i nie wymaga rejestracji.

SKN HESA, SKN Immunoonkologii