I Międzynarodowy Kongres Kardiomiopatii

Data wydarzenia
Kongres odbędzie się w formie online.
Opis wydarzenia

W trakcie konferencji odbędzie się 9 sesji poświęconych dynamicznie rozwijającej się dziedzinie kardiomiopatii - większość w oparciu o przypadki kliniczne.
W tym zaplanowane są:

• sesje Klubu 30 Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego,
  • sesja Asocjacji Niewydolności Serca Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC HFA Young),
  • sesja studencka,
  • sesja pacjentów.

W trakcie kongresu odbędą się też warsztaty rezonansu magnetycznego prowadzone przez ekspertów z całego kraju oraz gościa specjalnego Annę Baritussio (Uniwersytet w Padwie, EACVI Councillor for Cardiovascular Magnetic Resonance). I Międzynarodowy Kongres Kardiomiopatii będzie wyjątkową okazją do przypomnienia sobie najnowszych wytycznych ESC opublikowanych w 2023 roku, wysłuchania wykładów i debat wybitnych ekspertów z całego kraju, a także dyskusji dotyczących najnowszych doniesień naukowych.

Link do rejestracji

Link do wydarzenia