Wyniki konkursu na najlepszą pracę licencjacką lub magisterską z zakresu działalności społecznie odpowiedzialnej

Laureatem nagrody (finansowej i statuetki Vindex Societatis Responsabilitatis Universitatis) jest Maciej Stępień za pracę "Wybrane kampanie społeczne w profilaktyce nowotworów jądra" (promotor dr hab. Magdalena Woynarowska, Zakład Zdrowia Publicznego WNoZ).

Wyróżnienie otrzymują:

• Katarzyna Camlet za pracę "Obciążenia (ang. burden) chorobami układu krążenie populacji Afryki Subsaharyjskiej na podstawie udaru mózgu - analiza danych opartych o wskaźnik DALY" (promotor dr n. o zdr. Aneta Tomaszewska, Zakład Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych, Alergologii i Immunologii WNoZ)
  • Joanna Kowalska za pracę "Kampania społeczna 'Wybierz mądrze, zaszczep się' w ocenie grupy zawodowej nauczycieli w mieście stołecznym Warszawa" (promotor dr hab. Dominik Olejniczak, Zakład Zdrowia Publicznego WNoZ)

Analizy przesłanych prac dokonała Kapituła konkursowa w składzie powołanym przez Jego Magnificencję Rektora pod przewodnictwem Pełnomocnika ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.