I Ogólnopolska Studencka Konferencja Neurologiczna

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland zaprasza do udziału w I Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Neurologicznej, która odbędzie się 11 listopada 2017 r. w Olsztynie, w ramach 39. Zgromadzenia Delegatów IFMSA-Poland, czyli największego ogólnopolskiego forum studentów medycyny i młodych lekarzy.

Ideą tego spotkania jest przedstawienie dorobku naukowego młodych naukowców, wymiana doświadczeń oraz prezentacja wyników najnowszych badań naukowych i osiągnięć w zakresie neurologii, neurochirurgii i dziedzin pokrewnych.

Podczas Konferencji odbędą się ciekawe wykłady i warsztaty prowadzone przez autorytety w dziedzinie neurologii, neurochirurgii i nie tylko. Organizatorzy umożliwiają również prezentację osiągnięć młodych naukowców (w formie wystąpienia ustnego lub e-posteru) w ramach Konkursu Studenckich Prac Naukowych – dla zwyciężców przewidziane są cenne nagrody rzeczowe.

Konferencja została objęta patronatem naukowym m.in. przez prof. dr hab. n. med. Wojciecha Maksymowicza.

Więcej informacji: www.zd.ifmsa.pl/konferencja
Kontakt: konferencja@zd.ifmsa.pl