Rusza Klinika Zaburzeń Laktacji w CM

W Centrum Medycznym WUM specjaliści będą pomagać młodym mamom, które mają kłopoty z karmieniem piersią. Już można zapisywać się na konsultacje w nowo powstałej klinice.

- Po otwarciu Bezpłatnej Szkoły Rodzenia CM WUM i zorganizowaniu Światowego Tygodnia Karmienia Piersią naturalnym krokiem dla naszej placówki stała się pomoc mamom z problemami laktacyjnymi. Zwłaszcza, że zawsze stawialiśmy na profilaktykę, a karmienie piersią to inwestycja w zdrowie dziecka – mówi Justyna Mieszalska, prezes CM.

Wśród ekspertów, którzy będą przyjmować w nowo powstałej klinice znaleźli się: dr n. med. Magdalena Nehring-Gugulska, dr n. med. Monika Żukowska-Rubik i mgr Agnieszka Muszyńska, położna i Magdalena Paszko, położna.

Na konsultacje można zapisywać się telefonicznie (22 255 77 77) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 lub mailowo: laktacja@cmwum.pl

Informacje o Klinice Zaburzeń Laktacji na stronie CM