Ważne stanowiska w Polskim Towarzystwie Studentów Farmacji dla naszych studentów farmacji

W czasie majowego XLV Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji wybrano nowych członków Zarządu Głównego oraz Głównej Komisji Rewizyjnej na kadencję 2024/2025. Adam Kunda został wybrany do pełnienia funkcji Wiceprzewodniczącego PTSF ds. Międzynarodowych. Aneta Kowalska w nowej kadencji będzie członkinią Głównej Komisji Rewizyjnej PTSF. Gratulujemy!

Adam Kunda jest teraz przewodniczącym oddziału warszawskiego PTSF, działającego na naszym Wydziale Farmaceutycznym. Aneta Kowalska obecnie sprawuje rolę Wiceprzewodniczącej PTSF ds. Międzynarodowych.

Polskie Towarzystwo Studentów Farmacji jest organizacją non-profit zrzeszającą studentów i absolwentów farmacji z całej Polski. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Farmacji (EPSA) oraz Międzynarodowej Federacji Studentów Farmacji (IPSF). Celem jej działalności jest m.in. wspieranie organizacji zrzeszających studentów farmacji, promocja zdrowia publicznego, edukacja oraz wspieranie farmaceutów w rozwoju zawodowym.