Webinar "Możliwości żywienia dzieci w kryzysie: karmienie piersią, relaktacja, dzielenie się mlekiem i mamczarstwo. Planowanie żywienia niemowląt zależnych od mleka modyfikowanego"

Data wydarzenia
godz. 17:30-19:00
Opis wydarzenia

Webinar organizuje Fundacja Bank Mleka Kobiecego wraz z partnerami, wśród których jest nasza uczelnia.

Prelegentami będą:

• dr Judie Smith (Australian National University / Uniwersytet Australi)
  • prof. Andrea Horvath (Klinika Pediatrii, Warszawski Uniwersytet Medyczny)
  • prof. Barbara Królak-Olejnik (Klinika Neonatologii, Wrocławski Uniwersytet Medyczny)

Zapisy na webinar

Szczegółowe informacje na stronie

Webinar jest częścią cyklu pt.: „Wsparcie matek w prawidłowym żywieniu dzieci w kryzysie”. Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy personelu medycznego w zakresie zasad prawidłowego żywienia dzieci, których matki doświadczają trudności w okresie okołoporodowym.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Za uczestniczenie w szkoleniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Organizator
ORGANIZATOR GŁÓWNY: Fundacja Bank Mleka Kobiecego; WSPÓŁORGANIZATORZY: Warszawski Uniwersytet Medyczny, FHI 360, Medius