Webinar "Poradnictwo laktacyjne i żywieniowe w sytuacjach kryzysowych"

Data wydarzenia
godz. 17:30-19:00
Opis wydarzenia

Webinar organizuje Fundacja Bank Mleka Kobiecego wraz z partnerami, wśród których jest nasza uczelnia.

Prelegentami będą:

• Jodine Chase (Core Group Infant Feeding in Emergency IFE CG / Grupa Robocza ds. Żywienia Dzieci w kryzysie)
  • Malwina Okrzesnik (IBCLC, prezes Niezależnej Inicjatyway Rodziców i Położnych „Dobrze Urodzeni”)
  • dr Agnieszka Bzikowska-Jura (Uniwersytecka Pracownia Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją Warszawski Uniwersytet Medyczny)

Zapisy na webinar

Szczegółowe informacje na stronie

Webinar jest częścią cyklu pt.: „Wsparcie matek w prawidłowym żywieniu dzieci w kryzysie”. Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy personelu medycznego w zakresie zasad prawidłowego żywienia dzieci, których matki doświadczają trudności w okresie okołoporodowym.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Za uczestniczenie w szkoleniu można otrzymać 2 punkty edukacyjne.

Organizator
ORGANIZATOR GŁÓWNY: Fundacja Bank Mleka Kobiecego; WSPÓŁORGANIZATORZY: Warszawski Uniwersytet Medyczny, FHI 360, Medius